Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php on line 324

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php on line 325

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php on line 326

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.admin.inc.php on line 308

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/PluginManager.php on line 63

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/PluginManager.php on line 203

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php:324) in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/langmanager.inc.php on line 25

Deprecated: Function split() is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.page.inc.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php:324) in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.page.inc.php on line 460

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php:324) in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.page.inc.php on line 467
Sejm Dzieci i Młodzieży

Uczestnicy projektu

Zespół (Szkoła) Uczniowie Punkty Więcej
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH Maria Bednarz, Anna Przybylska 44 zobacz »
Gimnazjum w Sierakowicach Jakub Sildatk, Robert Deyk 42 zobacz »
Gimnazjum Nr 1 Witold Głogowski, Bartosz Mielniczek 40 zobacz »
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Jakub Piankowski, Fabian Kosznik 40 zobacz »
Gimnazjum nr 16 Jakub Woźnicki, Maciej Duchnowski 39 zobacz »
Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych Hanna Kotłowska, Justyna Czoska 35 zobacz »
Gimnazjum specjalne Diana Kwolek, Paulina moskaluk 32 zobacz »
Gimnazjum w Sierakowicach Karolina Lewna, Karina Stencel 31 zobacz »
GIMNAZJUM NR 18 Joanna Kornatowska, Joanna Jaruszewicz 31 zobacz »
Społeczne Gimnazjum Językowe Karol Bresler, Maria Koss 29 zobacz »
Gimnazjum nr 3 w Gdańsku Ksawery Hajdamowicz, Tomasz Radtke 29 zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Mateusz Gierszewski, Konrad Wyszkowski 29 zobacz »
ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJUM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CZERNIN UL.DONIMIRSKICH 19 82-400 SZTUM Karolina Stolska, Edyta Horzempa 28 zobacz »
Gimnazjum nr 1 Sandra Ciołek, Natalia łasiewicz 27 zobacz »
Gimnazjum w Sierakowicach Marta Gilmajster, Martyna Bigus 27 zobacz »
Gimnazjum w Kamienicy Królewskiej Agnieszka Ziegert, Aleksandra Damps 26 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Kamila Brzeska, Magdalena Bigus 25 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Bartosz Neumiler, Wojciech Dobek 25 zobacz »
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie Karol Hopa, Aleksander Reiter 23 zobacz »
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 8 Mateusz Gryczuk, Jakub Wykrętowicz 23 zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Filip Pilarski, Piotr Ratusznik 22 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Karol Ziegert, Tomasz Krefta 22 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Rozalia Wenta, Klaudia Szczypior 21 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Oliwia Jelińska, Kornelia Okuniewska 21 zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Jakub Leczkowski, Jędrzej Wolski 21 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Robert Wenta, Adriana Neumiler 21 zobacz »
Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka Piotr Kolera, Rafał Romejko 21 zobacz »
Zespół Szkół nr 1 Hubert Smentek, Aleksander Gola 19 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Amelia Labuda, Martyna Mejna 19 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Paulina Mielewczyk, Martyna Lejk 17 zobacz »
Gimnazjum Nr 3 Aleksandra Szwajkowska, Małgorzata Sklenarska 16 zobacz »
Gimnazjum w Sierakowicach Robert Dejk, Bartosz Blok 0 zobacz »
Liceum Ogólnokształcące Paula Jankowska, Paweł Matuszczak 0 zobacz »
Zespół Szkół nr 1 Hubert Smentek, Aleksander Gola 0 zobacz »
Gimnazjum Nr 3 Małgorzata Sklenarska, Aleksandra Szwajkowska 0 zobacz »
Gimnazjum nr 19 w Gdańsku Justna Bukowicz, Grzegorz Bujewski 0 zobacz »
Gimnazjum w Nowym Dworze Karolina Krupa, Magdalena Grzywińska 0 zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące Igor Nizio, Izabella Chmielecka 0 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Natalia Bladowska, Agata Szczypior 0 zobacz »
Gimnazjum nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi Marek Obuchowski, Paweł Topolewski 0 zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej Elżbieta Lejk, Ewelina Pawelczyk 0 zobacz »
Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące Mateusz Łącki, Gracjana Matyszewska 0 zobacz »