Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php on line 324

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php on line 325

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php on line 326

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.admin.inc.php on line 308

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/PluginManager.php on line 63

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/PluginManager.php on line 203

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php:324) in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/langmanager.inc.php on line 25

Deprecated: Function split() is deprecated in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.page.inc.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php:324) in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.page.inc.php on line 460

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.content.inc.php:324) in /alt/home/webmaster.sdim/html/inc/class.page.inc.php on line 467
Sejm Dzieci i Młodzieży

Zespoły

Wyszukiwarka

Tekst:
Województwo:
Miejscowość:
Typ szkoly:

Zespół (Szkoła) Miejscowość Typ Więcej
II Technikum w Pionkach (uczestnicy: Adrian Lasota, Bartosz Szarpak) Pionki szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Technikum nr 1 (uczestnicy: Jerzy Mencnarowski, Łukasz Lelakowski) Cieszyn szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Technikum nr 1 (uczestnicy: Karolina Gaweł, Klaudia Konieczna) Sanok szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Technikum Handlowe (uczestnicy: Anna Kmieć, Angelika Ostrowska) Nakło nad Notecią szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Technikum nr 1 (uczestnicy: Kinga Lis, Natalia Żelazna) Puławy szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Publiczne Technikum Nr 3 w Opolu (uczestnicy: Mirela Koziołek, Damian Zimmermann) Opole szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Technikum nr 1 (uczestnicy: Rafał Antczak, Aneta Michałowska) Goleniów szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Technikum Nr 19 (uczestnicy: Krystian Owoc, Maciej Ramięga) Łódź szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Technikum Ekonomiczno-Administracyjne Nr 1 (uczestnicy: Anna Psiuk, Angelika Madalińska) Poznań szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Technikum Ekonomiczne w ZS nr 1 (uczestnicy: Patryk Kliber, Przemysław Żegnałek) Koszalin szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
Technikum Leśne 4 lata (uczestnicy: Wiktor Wojciechowski, Damian Kozłowski) Tuchola szkoły ponadgimnazjalne (inne niż licea) zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Sokołowie Podlaskim (uczestnicy: Robert Filipek, Piotr Stasiuk) Sokołów Podlaski liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Aleksandra Zienkiewicz, Aleksandra Chojnacka) Orneta liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy (uczestnicy: Stanisław Partyka, Wojciech Harbacewicz) Oleśnica liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego (uczestnicy: Robert Rubaj, Konrad Pindel) Warszawa liceum zobacz »
II Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Wojciech Łoś, Anabela Urban) Zamość liceum zobacz »
VII LO (uczestnicy: Aleksandra Prorok, Mateusz Ciechomski) Warszawa liceum zobacz »
XIV Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Krzysztof Jamróz, Marcin Pilszak) Kraków liceum zobacz »
XX Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Krzysztof Sierant, Ewa Weber) Poznań liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu (uczestnicy: Piotr Kozak, Karolina Niemiec) Jarosław liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Paula Jankowska, Paweł Matuszczak) Chojnice liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy (uczestnicy: Małgorzata Perczak, Kamila Kościor) Oleśnica liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Paulina Andrzejewska, Mateusz Niedźwiecki) Radomsko liceum zobacz »
XIII Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Karol Droździk, Mateusz Brygman) Szczecin liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (uczestnicy: Jakub Leczkowski, Jędrzej Wolski) Gdynia liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Mateusz Szymoniak, Karol Kowalski) Kalisz liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Anna Szymkowiak, Bartosz Dreger) Wągrowiec liceum zobacz »
V Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Dagmara Przewrocka, Klaudia Ciszek) Mielec liceum zobacz »
Zespół Szkół w Strzelnie (uczestnicy: Julia Cieślik, Izabela Jaroszewska) Strzelno liceum zobacz »
Zespół Szkół w Strzelnie (uczestnicy: Eryk Lewandowski, Weronika Kiszka) Strzelno liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego (uczestnicy: Patryk Tęczar, Dagmara Starczewska) Iława liceum zobacz »
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (uczestnicy: Weronika Kalus, Natalia Wójcik) Będzin liceum zobacz »
XXVIII Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Radosław Musur, Klara Keczyńska) Warszawa liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego (uczestnicy: Agnieszka Wrzesińska, Paweł Krawiec) Trzebnica liceum zobacz »
III Liceum Ogónokształcące (uczestnicy: Weronika Loter, Iga Maciejczyk) Cieszyn liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące Nr XII (uczestnicy: Krzysztof Garczarek, Joanna Rutkowska) Wrocław liceum zobacz »
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (uczestnicy: Bartosz Deja, Paulina Pielacińska) Czerwińsk nad Wisłą liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Paweł Brzózka, Karolina Małycha) Rzepin liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy (uczestnicy: Maksymilian Siwecki, Magdalena Barcz) Oleśnica liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku (uczestnicy: Klaudia Kubiak, Aleksandra Karasińska) Szczecinek liceum zobacz »
II Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Natalia Owsianko, Karolina Florczyk) Pisz liceum zobacz »
XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. St. Kostki (uczestnicy: Patrycja Palichleb, Martyna Tołubińska) Lublin liceum zobacz »
XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. St. Kostki (uczestnicy: Aleksandra Jóźwik, Julia Różycka) Lublin liceum zobacz »
VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (uczestnicy: Zuzanna Olszewska, Sandra Ryznar) Bydgoszcz liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Nicolina Cieślik, Robert Żelichowski) Dąbrowa Górnicza liceum zobacz »
II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy (uczestnicy: Maria Dembowska, Natalia Wojnowska) Świdnica liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego (uczestnicy: Michał Zielonka, Marcin Zatyka) Tomaszów Mazowiecki liceum zobacz »
ILiceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie (uczestnicy: Noemi Iwańska, Joanna Sawczyn) Ostrzeszów liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki (uczestnicy: KLAUDIA SZMIT, CEZARY KEMPA) Syców liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Rabce Zdroju (uczestnicy: Mateusz Chariasz, Rafał Schmidt) Rabka-Zdrój liceum zobacz »
V Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Filip Deruchowski, Igor Senenko) Poznań liceum zobacz »
IV Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Iwona Brzeżawska, Piotr Służały) Przemyśl liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Weronika Karolczak, Dawid Lokś) Miejska Górka liceum zobacz »
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. STANISŁAWA STASZICA (uczestnicy: Bartek Jurkiewicz, Mateusz Domina) Hrubieszów liceum zobacz »
II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim (uczestnicy: Katarzyna Wichłacz, Joanna Dolata) Ostrów Wielkopolski liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Rafał Świergiel, Natasza Tomyślak) Poznań liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois (uczestnicy: Kacper Wiśniewski, Małgorzata Gregorek) Koszalin liceum zobacz »
XII Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Jan Rogala, Mateusz Chojnowski) Szczecin liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Bartosz Bednarski, Adam Szrama) Poznań liceum zobacz »
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE (uczestnicy: Anna Łukasiak, Patryk Piwoński) Ryki liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Jakub Jadwiszczak, Maciej Pomiankiewicz) Chełm liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum (uczestnicy: Martyna Jakubiak, Aleksandra Polek) Sandomierz liceum zobacz »
II Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Krzysztof Karbowiak, Kinga Maciejewska ) Tomaszów Mazowiecki liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum (uczestnicy: Wojciech Stawnicki, Karolina Strzelecka) Sandomierz liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące w Łomży (uczestnicy: Karolina Godlewska, Bogusława Długołęcka) Łomża liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze (uczestnicy: Ernest Obaz, Ewelina Kalinowska) Jelenia Góra liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka (uczestnicy: Hubert Plichta, Piotr Bartosz) Sieradz liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące w Kozienicach (uczestnicy: Artur Bębeńca, Piotr Tasak) Kozienice liceum zobacz »
Liceum Akademickie (uczestnicy: Zuzanna Kwiatkowska, Zofia Branicka) Toruń liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące Carolinum w Nysie (uczestnicy: Eliza Horodyska, Dagmara Zadrożna) Nysa liceum zobacz »
II Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Aleksandra Czech, Maciej Martyński) Sandomierz liceum zobacz »
VI Liceum Ogólnokształcące w Radomiu (uczestnicy: Mateusz Wojcieszak, Piotr Markowski) Radom liceum zobacz »
LO 3-letnie (uczestnicy: Sabina Lech, Anita Grosicka) Staszów liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Magdalena Szornak, Joanna Widelska) Bełżyce liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie (uczestnicy: Dominika Madera, Gabriela Feret) Rzeszów liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Dawid Patyk, Krzysztof Wróbel) Kluczbork liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku (uczestnicy: Filip Pilarski, Piotr Ratusznik) Gdańsk liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie (uczestnicy: Hubert Smoliński, Justyna Ciniarska) Kutno liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego (uczestnicy: Dawid Ochodek, Szymon Holeksa) Cieszyn liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Igor Nizio, Izabella Chmielecka) Sopot liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Aneta Stępniak, Patrycja Maślak) Opoczno liceum zobacz »
Społeczne Liceum STO w Kluczborku (uczestnicy: Martyna Jurczak, Anna Pitsch) Kluczbork liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące Carolinum w Nysie (uczestnicy: Jakub Dumanowski, Jędrzej Wolskl) Nysa liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Kamila Krotochwil, Magdalena Jagiełło) Gorzów Wielkopolski liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Pola Królak, Daria Jurkowska) Tomaszów Mazowiecki liceum zobacz »
II Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Kornel Szczepanowski, Kacper Sikora) Gniezno liceum zobacz »
IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu (uczestnicy: Olga Skrzyniarz, Aleksandra Dziubdziela) Olkusz liceum zobacz »
LO im. Batalionów Chłopskich w Zespole Szkół (uczestnicy: Aleksandra Rudzińska, Patrycja Bancerz) Adamów liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Iwona Kowalewska, Hubert Stępiński) Zawidz Kościelny liceum zobacz »
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (uczestnicy: Piotr Talik, Oliver Goliński) Kraków liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki (uczestnicy: Aleksandra Targosz, Klaudia Wicher) Mysłowice liceum zobacz »
XXIII Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Patryk Matysiuk, Filip Trubalski) Lublin liceum zobacz »
I Prywatne Liceum Ogółnokształcące - młodzieżowe (uczestnicy: Konrad Wasilewski, Maciej Świerski) Białogard liceum zobacz »
VI Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Nikodem Chwieduk, Szymon Jankowiak) Szczecin liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Bartosz Czarnota, Natalia Kasprzycka) Skarżysko-Kamienna liceum zobacz »
XVIII Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Bartłomiej Kalemba, Weronika Szuter) Szczecin liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Aleksandra Czerwińska, Magdalena Szulc) Opoczno liceum zobacz »
VI Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Mateusz Fałek, Tomasz Wrondas) Szczecin liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące w Działdowie (uczestnicy: Paweł Żujewski, Damian Lemański) Działdowo liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące Grodków (uczestnicy: Adrian Rutowicz, Kamil Gołąb) Grodków liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące w Łomży (uczestnicy: Krzysztof Olszewski, Marek Piotr Salwa) Łomża liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (uczestnicy: Mateusz Gierszewski, Konrad Wyszkowski) Gdynia liceum zobacz »
VI Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Rafał Ceglarek, Michał Obłoj) Szczecin liceum zobacz »
Powiatowe Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach (uczestnicy: Przemysław Chmielowski, Marlena Grzybek) Kęty liceum zobacz »
Liceum ogólnokształcące (uczestnicy: Michał Fronc, Monika Nowak) Rawa Mazowiecka liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące w Kole (uczestnicy: Bartosz Wardziński, Klaudia Chojnowska) Koło liceum zobacz »
III Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Kevin Mglej, Alekandra Celińska) Lublin liceum zobacz »
I Liceum Profilowane (uczestnicy: Sylwia Skura, Ewelina Barszcz) Pułtusk liceum zobacz »
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (uczestnicy: Maciej Piotrowski, Piotr Mentel) Rzeszów liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Oktawia Zymon, Klaudia Chmielewska) Nowa Ruda liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie (uczestnicy: Dawid Gębicki, Mateusz Marcinkiewicz ) Radzymin liceum zobacz »
II Liceum Ogólnokształcące w Nysie (uczestnicy: Izabela Kruszyńska, Agnieszka Żeliszewska) Nysa liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Sandra Kowalewska , Justyna Poźniak) Nowa Ruda liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Michalina Komorowska, Agata Czajczyk) Świdwin liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach (uczestnicy: Dariusz Grzywacz, Adam Justa) Siedlce liceum zobacz »
II Liceum Ogólnokształcace (uczestnicy: Maria Magdalena Być, Bartosz Jakubowski) Sanok liceum zobacz »
I Liceum im.Tadeusza Kościuszki (uczestnicy: Aleksander Szymański, Magdalena Pyrek) Konin liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Marcin Rybak, Żaneta Humenna) Zamość liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Igor Lorek, Barbara Dziedzic) Żywiec liceum zobacz »
I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku (uczestnicy: Mateusz Kulikowski, Maciej Woźniczyszyn) Sanok liceum zobacz »
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MJRA hENRYKA sUCHARSKIEGO W SIERPCU (uczestnicy: Aleksandra Lorek, MIchał Wosiak) Sierpc liceum zobacz »
Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące (uczestnicy: Mateusz Łącki, Gracjana Matyszewska) Brusy liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące \'Oskar\' (uczestnicy: Patryk Łubiński, Oskar Łubiński) Olsztyn liceum zobacz »
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego (uczestnicy: Piotr Sitański, Michał Gapiński) Szczecin liceum zobacz »
Gimnazjum w Kolnie (uczestnicy: Wojciech Aleksander Szymanowski, Mateusz Bajorek) Kolno gimnazjum zobacz »
Zespół Szkół Gimnazjum w Mirosławcu (uczestnicy: Katarzyna Jasnowska, Dagmara Spytek) Mirosławiec gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 6 (uczestnicy: Oskar Gójski, Mario Minczew) Siedlce gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 5 (uczestnicy: Zuzanna Piekarz, Jarosław Próchnicki) Bełchatów gimnazjum zobacz »
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 PIONKI (uczestnicy: Aleksandra Wdowiak, Igor Galant) Pionki gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 2 w Krośnie (uczestnicy: Katarzyna Rogala, Samanta Kozielec) Krosno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Sierakowicach (uczestnicy: Marta Gilmajster, Martyna Bigus) Sierakowice gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach (uczestnicy: Zuzanna Siek, Kamila Mazur) Pionki gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 3 im. Jana Pawła II (uczestnicy: Jan Kundziołka, Małgorzata Kielak) Wołomin gimnazjum zobacz »
Katolickie Gimnazjum (uczestnicy: Adam Dercz, Stanisław Serafin) Łódź gimnazjum zobacz »
Europejskie Gimnazjum Społeczne dr Rahn (uczestnicy: Krzysztof Kierzkowski , Natalia Kasprzyszak) Zielona Góra gimnazjum zobacz »
Miejskie Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Ada Podyma, Łukasz Chabora) Oświęcim gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Publiczne (uczestnicy: Agata Jarosińska , Magdalena Bester) Nałęczów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Sierakowicach (uczestnicy: Jakub Sildatk, Robert Deyk) Sierakowice gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich (uczestnicy: Kornel Kowalski, Angelika Dziedzińska) Jelenia Góra gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. Cypriana Norwida w Konstantynowie (uczestnicy: Martyna Janczuk, Gabriela Ciołek) Konstantynów gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 5 (uczestnicy: Klaudia Siestrzewitowska, Emilia Gręziak) Siedlce gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 73 (uczestnicy: Maria ` Zielińska, Małgorzata Sinkiewicz) Warszawa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 w Łodygowicach (uczestnicy: Weronika Mrowiec, Przemysław Sołtysik) Łodygowice gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Cezary Szymon Wojciechowski , Julia Ostrowska) Kutno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Adam Wawrzyński, Michał Józefecki ) Kutno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Michał Włodarczyk, Patryk Wasielewski ) Kutno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Angelika Klejps, Paula Towalska) Kutno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 (uczestnicy: Iga Dzikiewicz, Paulina Więckiel) Orneta gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Aleksandra Rybacka , Anita Rzeźnicka) Kutno gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 22 w Radomiu (uczestnicy: Weronika Brylant, Marek Molenda) Radom gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. płk. Fr. Nullo (uczestnicy: Gabriela Żelazna, Oktawia Siodłak) Krzykawa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. Leszka Czarnego (uczestnicy: Daniel Kamiński, Marcin Barański) Lutomiersk gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 121 (uczestnicy: Przemek Dagis, Tadeusz Bielik) Warszawa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 w Zawierciu (uczestnicy: Karolina Bednarz, Patrycja Zielińska) Zawiercie gimnazjum zobacz »
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 PIONKI (uczestnicy: Maria Mamica, Adrianna Zawadzka) Pionki gimnazjum zobacz »
Publiczne Sportowe Gimnazjum nr 5 (uczestnicy: Monika Pietrasz, Michał Kucała) Kędzierzyn-Koźle gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Kurowicach im. Św. Jadwigi Królowej Polski (uczestnicy: Bartosz Orlicz, Daniel Glonek) Kurowice gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Sandra Ciołek, Natalia łasiewicz) Gdańsk gimnazjum zobacz »
Gimnazjum (uczestnicy: Emil Koza, Patryk Szczepanik) Mstów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Małgorzata Szymańska, Cezary Demianiuk) Radzymin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 2 w Zespole (uczestnicy: PAULINA PIĄTKOWSKA, Monika Słomkowska) Dobrzejewice gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Przegini (uczestnicy: Magdalena Izdebska, Aleksandra Bigaj) Przeginia gimnazjum zobacz »
Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa (uczestnicy: Michał Seremak, Dominik Maciejewski) Warszawa gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum (uczestnicy: Patrycja Jednaki, Ewelina Kupczyk) Niedźwiedź gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum (uczestnicy: Wiktoria Dadej, Patrycja Łukasik) Jadowniki gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Aleksandra Szumera, Klaudia Kadziak) Kutno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Joanna Trzęsała, Kaja Jankowska) Kalisz gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku (uczestnicy: Weronika Matwiejczuk, Kamila Wowak) Białystok gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 4 (uczestnicy: Dorota Ciołyś, Adrian Macek) Sosnowiec gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 54 (uczestnicy: Katarzyna Strzechmińska, Karol Sołtysiak) Warszawa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 12 w Szczecinie (uczestnicy: Robert Piątek, Hubert Frymus) Szczecin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 68 (uczestnicy: Agata Tomaszewska, Oskar Lasota) Poznań gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Krzysztof Jurczak , Patryk Barański) Kutno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Publiczne \"Pomerania\" (uczestnicy: Patrycja Rymarkiewicz, Damian Karolak) Dziwnów gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Różanie (uczestnicy: Ewelina Załęska, Justyna Żerańska) Różan gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 3 (uczestnicy: Małgorzata Sklenarska, Aleksandra Szwajkowska) Słupsk gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 3 im. st. sierż. pilota Stanisława Działowskiego (uczestnicy: Karolina Kmiotek, Izabela Maroń) Mielec gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Psarach (uczestnicy: Paulina Kamińska, Karol Kopka) Psary gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Ekola Fundacji Oświatowej EKOLA (uczestnicy: Franciszek Marczyński, Małgorzata Pioterek) Wrocław gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Deszcznie (uczestnicy: Łukasz Kowalski, Agata Drynko) Deszczno gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum (uczestnicy: Beata Adamczyk, Aneta Binio) Cielądz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 3 w Okrzei (uczestnicy: Michał Pawłowski, Dawid Michalak) Okrzeja gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum (uczestnicy: Katarzyna Kłos, Hubert Jakóbik) Cielądz gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum (uczestnicy: Patrycja Kaźmierczak, Marta Wojciechowaska) Cielądz gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum (uczestnicy: Karolina Klatka, Dominika Żaczkiewicz) Cielądz gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Kikole (uczestnicy: Alicja Bojanowska, Gabriela Szybowska) Kikół gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 6 im.Tadeusza Kościuszki (uczestnicy: Paweł Potok, Rafał Wnęk) Nowy Sącz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 (uczestnicy: Jagoda Kossak, Patryk Małogurski) Nowa Ruda gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. A. Chodyńskiego w Cekowie-Kolonii (uczestnicy: Nikola Konopa, Patrycja Miętkiewicz) Ceków-Kolonia gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu (uczestnicy: Jan Malicki, Miłosz Klotz) Toruń gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi (uczestnicy: Natalia Góra, Maciej Brymora) Myszków gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Sierakowicach (uczestnicy: Karolina Lewna, Karina Stencel) Sierakowice gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Milena Wieczorek, Agata Późniewska) Ostrołęka gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Narodów Zjednoczonej Europy (uczestnicy: Katarzyna Jarząb, Cezary Czapliński) Bielice gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 7 im.Generała Władysława Andersa w Opolu (uczestnicy: Kasia Pach, Michał Kopka) Opole gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Narodów Zjednoczonej Europy (uczestnicy: Marta Napierska, Anna Przykłota) Bielice gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM NR 28 (uczestnicy: Magdalena Sutkowska, Maciej Trębski) Wrocław gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Kamieniu (uczestnicy: Weronika Michałowska, Monika Goral) Kamień gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Patrycja Pyskło, Emilia Cywińska) Ostrołęka gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Narodów Zjednoczonej Europy (uczestnicy: Maja Barańska, Ola Doroszewska) Bielice gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Narodów Zjednoczonej Europy (uczestnicy: Klaudia Skarżyńska, Karolina Bartkowska) Bielice gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Katarzyna Stefańska, Irmina Danieluk) Ostrołęka gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Magdalena Ryducha, Małgorzata Warchoł) Brwinów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Monika Grochal, Aleksandra Szewczak) Brwinów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli (uczestnicy: Julia Gałuszka, Agnieszka Pajer) Wola gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 w Międzychodzie (uczestnicy: Joanna Jahns, Agata Śpiączka) Międzychód gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 121 (uczestnicy: Przemysław Dagis, Mateusz Załęski) Warszawa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum (uczestnicy: karolina Karbowska, Aleksandra Przyżycka) Drzonowo gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 16 (uczestnicy: Alex Majewski, Joanna Maruszczak) Szczecin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Sportowe Nr 57 (uczestnicy: Eliza Wasilewska, Inga Marukyan) Warszawa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Gabriela Kołtun, Aleksandra Szuszkiewicz) Legionowo gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 Sandomierz (uczestnicy: Kamil Krzesimowski, Anna Mika) Sandomierz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Publiczne w Krasnem (uczestnicy: Paulina Kopczyńska, Karolina Sojak) Krasne gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr2 (uczestnicy: Karolina Paszek, Karolina Tórz) Luboń gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Wierzbicy (uczestnicy: Eryk Świetlicki, Robert Połajdowicz) Wierzbica-Osiedle gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Praszce (uczestnicy: Mateusz Jura, Tomasz Pecyna) Praszka gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 3 (uczestnicy: Aleksandra Szwajkowska, Małgorzata Sklenarska) Słupsk gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Natalia Magda Korzeniewska, Aleksandra Górecka) Radzymin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 9 (uczestnicy: Olga Klamecka, Marta Rusakiewicz) Gorzów Wielkopolski gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (uczestnicy: Dominika Kluczewska, Adrianna Wójcikowska) Bytom gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 w Stargardzie Szczecińskim (uczestnicy: Julia Leżała, Dominika Lewandowska ) Stargard Szczeciński gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 56 (uczestnicy: Angelika Maria Wolska, Monika Skrzypczak) Poznań gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach (uczestnicy: Paulina Bieńkowska, Agnieszka Mazur) Pionki gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 13 w Radomiu (uczestnicy: Maria Flont, Martyna Jaśkiewicz) Radom gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum (uczestnicy: Adrianna Garsztka, Dominik Mieloszyk) Jarocin gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Oświatowego \"Edukacja\" (uczestnicy: Hanna Jocek, Wiktoria Ratecka) Łódź gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 3 (uczestnicy: Zuzanna Zaręba, Natlia Spinek) Kobyłka gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 Sandomierz (uczestnicy: Paula Pietruszka, Paulina Sowińska) Sandomierz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (uczestnicy: Natalia Wróbel, Natalia Kałamaga) Bytom gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie (uczestnicy: Aleksandra Jambroży, Wojciech Szczepaniak) Złoczew gimnazjum zobacz »
Gimnazjum (uczestnicy: Wiktoria Damek, Julia Puchalska) Kochanowice gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im.Wincentego Pola w Radawczyku Drugim (uczestnicy: Paulina Niedziałek, Justyna Pluta) Radawczyk Drugi gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Natalia Jaworska, Klaudia Roguska) Radzymin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im.Wincentego Pola w Radawczyku Drugim (uczestnicy: Adrian Podstawka, Natalia Majczak) Radawczyk Drugi gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 7 (uczestnicy: Felicja Owieczko, Anna Walczak) Zielona Góra gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 Sandomierz (uczestnicy: Przemysław Zając, Franciszka Woś) Sandomierz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 2 (uczestnicy: Bartosz Frontczak, Angelika Pawłowska) Zgierz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Norbert Soboń, Marta Broniszewska) Józefów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Sportowymi (uczestnicy: Karolina Różycka, Karolina Wąsik) Żory gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Damian Paszkowski, Damian Kaczmarczyk) Drezdenko gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 w Chełmie (uczestnicy: Kinga Stempkowska, Dominika Szponar) Chełm gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 3 (uczestnicy: Krystian Rola, Cezary Rajner) Kobyłka gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Świętego Wojciecha w Makowie (uczestnicy: Jakub Maciejak, Magdalena Głusek) Maków gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Świętego Wojciecha w Makowie (uczestnicy: Michał Domiza, Aleksandra Barańczyk) Maków gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 2 w Markach (uczestnicy: Karolina Sobota, Paweł Bereda) Marki gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (uczestnicy: Natalia Wróbel, Natalia Kałamaga) Bytom gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Koniuszowej (uczestnicy: Karolina Ruchała , Anna Czernecka) Koniuszowa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Mnikowie (uczestnicy: Magdalena Meus, Patrycja Orzechowska) Mników gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 7 im.Generała Władysława Andersa w Opolu (uczestnicy: Weronika Roesler, Karolina Trenczek) Opole gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu (uczestnicy: Kinga Madej, Martyna Jakubiak) Tarnobrzeg gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 (uczestnicy: Witold Głogowski, Bartosz Mielniczek) Sztum gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Dębowcu (uczestnicy: Aneta Herczyk, Karolina Foltyn) Dębowiec gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Samorządowe nr 2 (uczestnicy: Daria Chłopicka, Adrianna Gabrych) Bolesławiec gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Samorządowe nr 2 (uczestnicy: Anita Szerszunowicz, Klaudia Karpińska) Bolesławiec gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 w Tarnowie (uczestnicy: Sebastian Tokarczyk, Victoria Żydowska) Tarnów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Publiczne Nr 2 (uczestnicy: Anna Zielak, Bartosz Gawrych) Solec Kujawski gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Mieścisku (uczestnicy: Marcelina Szymańska, Patrycja Kubiak) Mieścisko gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Klaudia Anastaziak, Justyna Wiśniewska) Swarzędz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach (uczestnicy: Zofia Wojtkowska, Filip Ejlak) Suwałki gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 w Stargardzie Szczecińskim (uczestnicy: Joanna Mizgier, Bartłomiej Banaszek ) Stargard Szczeciński gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 35 (uczestnicy: Anna Pieciul, Oliwia Godlewska) Poznań gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Gomulinie (uczestnicy: Jakub Górecki, Mateusz Owczarek) Wola Krzysztoporska gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 15 (uczestnicy: Weronika Krasa, Marta Chmielarz) Gliwice gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 9 (uczestnicy: Malwina Ignasiak, Julia Walczyńska) Kalisz gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej (uczestnicy: Kinga Ponichtera, Alicja Deoniziak) Pruszków gimnazjum zobacz »
Miejskie Gimnazjum Nr 3 (uczestnicy: Szymon Jarosz, Jan Kozieł) Oświęcim gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr1 im Książąt Oleśnickich (uczestnicy: Artur Konieczny, Wojciech Nadolski) Oleśnica gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta (uczestnicy: Aleksandra Krajewska, Andżelika Szafrańska) Bądkowo gimnazjum zobacz »
Gimnazjum specjalne (uczestnicy: Diana Kwolek, Paulina moskaluk) Kwidzyn gimnazjum zobacz »
Zespół Szkół - Gimnazjum w Rybnie (uczestnicy: Maria Licznerska, Wiktor Rozentalski) Rybno gimnazjum zobacz »
Publiczne Samorządowe Gimnazjum (uczestnicy: Cezary Paprzycki, Szymon Siuda) Pyzdry gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 56 (uczestnicy: Martyna Ciszak, Patryk Waliński) Poznań gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 w Strzelinie (uczestnicy: Paulina Maćkała, Gabriela Penkala) Strzelin gimnazjum zobacz »
Samorządowe Gimnazjum w Podgajach (uczestnicy: Kinga Czarnecka, Ewa Mierzwa) Podgaje gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 4 w Pile (uczestnicy: Joanna Piątek, Agata Nowicka) Piła gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 im. ks. Jan Twardowskiego (uczestnicy: Lidia Reszczyńska, Karolina Wańczyk) Nowy Sącz gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (uczestnicy: Zuzanna Maria Jezierska, Patryk Piotr Kosturski) Poznań gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 we Włocławku (uczestnicy: Julia Cieślak, Bianka Przybysz) Włocławek gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM PRZYMIERZA RODZIN (uczestnicy: Michalina Michorowska, Piotr Jankiewicz) Warszawa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Mateusz Lorek, Adam Miśkiewicz) Piotrków Trybunalski gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Michał Michalski, Weronika Wiszniewska) Skierniewice gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 im. ks. Jan Twardowskiego (uczestnicy: Patrycja Kosal, Małgorzata Mazur) Nowy Sącz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 im. ks. Jan Twardowskiego (uczestnicy: Paulina Wańczyk, Dariusz Kotlarz) Nowy Sącz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 22 (uczestnicy: Patryk Ciura, Wiktoria Mackiewicz) Częstochowa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 56 (uczestnicy: Marcelina Maria Pięta, Jakub Ławicki) Poznań gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 w Głogowie (uczestnicy: Marcin Lisiecki, Krzysztof Dziadosz) Głogów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 4 (uczestnicy: Agata Filipowicz, Martyna Białas) Tarnów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Sępopolu (uczestnicy: Kinga Kirwiel, Magdalena Wlazło) Sępopol gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Nowym Dworze (uczestnicy: Karolina Krupa, Magdalena Grzywińska) Nowy Dwór gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Dobrzeniu Wielkim (uczestnicy: Jakub Małojło, Paweł Olejnik) Dobrzeń Wielki gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie (uczestnicy: Szymon Piotr Miszczak, Przemysław Cepa) Imielin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 w Gryficach (uczestnicy: Karolina Kulig, Agata Brożyńska) Gryfice gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Czernicy (uczestnicy: Bartosz Jakubiak, Arkadiusz Wróbel) Czernica gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka (uczestnicy: Piotr Kolera, Rafał Romejko) Rumia gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Sępopolu (uczestnicy: Aleksandra Szczepura, Dominika Siemaszko) Sępopol gimnazjum zobacz »
Sportowe Gimnazjum Nr 9 (uczestnicy: Daniel Staniek, Paulina Moń) Tychy gimnazjum zobacz »
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 3 W CHRZĄSTAWIE WIELKIEJ (uczestnicy: Zuzanna Kwaśniak, Weronika Kosatka) Chrząstawa Wielka gimnazjum zobacz »
Zespół Szkół w Dłużcu Gimnazjum w Dłużcu (uczestnicy: Klaudia Piputa, Klaudia Tabor) Dłużec gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Strzelcach Wielkich (uczestnicy: MAŁGORZATA MAJDZIK, IZABELA GARSTKA) Strzelce Wielkie gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 4 (uczestnicy: Piotr Nowak, Artur Wolniewicz) Piaseczno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 (uczestnicy: Dawid Taczała, Jakub Szabunia) Zielona Góra gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Patryk Prychodko, Katarzyna Stelmach) Dąbrowa Górnicza gimnazjum zobacz »
MIejskie Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Kamil Nowak, Agnieszka Rak) Piekary Śląskie gimnazjum zobacz »
PUBLICZNE GIMNAZJUM W ŁAGIEWNIKACH WIELKICH (uczestnicy: Jakub Bednarek, Monika Pietrucha) Łagiewniki Wielkie gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (uczestnicy: Anna Pastuszak, Sylwia Rusek) Jerzmanowice gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM W SUCHEDNIOWIE (uczestnicy: Weronika Dulęba, Klaudia Tumulec) Suchedniów gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM W SUCHEDNIOWIE (uczestnicy: Zuzanna Pięta, Patrycja Michta) Suchedniów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy (uczestnicy: Paweł Zyglewski, Piotr Zajdziński) Bydgoszcz gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku (uczestnicy: Kamila Wowak, Weronika Matwiejczuk) Białystok gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 4 w Pile (uczestnicy: Weronika Majewska, Karolina Mokrzan) Piła gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Sabniach (uczestnicy: Ilona Ślepowrońska, Kinga Tosińska) Sabnie gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 w Łapach (uczestnicy: Martyna Drągowska, Maciej Sutkowski) Łapy gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum (uczestnicy: Magdalena Sikora, Nina Piotrowska) Lublin gimnazjum zobacz »
PUBLICZNE GIMNAZJUM (uczestnicy: Justyna Ruszczyńska, Klaudia Wyszczelska) Gołymin-Ośrodek gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 (uczestnicy: Wojciech Brzęczka, Michał Wiącek) Tarnobrzeg gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Sabniach (uczestnicy: Dominika Malonek, Klaudia Maleszewska) Sabnie gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM W SUCHEDNIOWIE (uczestnicy: Klaudia Ledwójcik, Kinga Sobczyk) Suchedniów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum (uczestnicy: Klaudyna Soczewka, Luiza Zwierz) Siennica gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Opatowie (uczestnicy: Maria Komendacka, Patrycja Tetłak) Opatów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Czernicach Borowych (uczestnicy: Aleksandra Biraga, Joanna Żbikowska) Czernice Borowe gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej (uczestnicy: Marcin Zagrajek, Mariusz Pawlina) Pruszków gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Leopoldowie (uczestnicy: EWELINA TOBIASZ, AGNIESZKA CAŁKA) Leopoldów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 4 w Pile (uczestnicy: Jacek Ratajewski, Jacek Cyka) Piła gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Agnieszka Ziegert, Aleksandra Damps) Kamienica Królewska gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Nawojowej (uczestnicy: Dominika Kiełbas, Konstancja Frączek) Nawojowa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Klaudia Kłos, Aleksandra Bielska) Kalisz gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum Językowe (uczestnicy: Karol Bresler, Maria Koss) Lębork gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Żychlinie (uczestnicy: Natalia Walerysiak, Marta Zając) Żychlin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 4 w Pile (uczestnicy: Wiktor Wagner, Damian Kukułka) Piła gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 2 (uczestnicy: Paulina Kuczyńska, Aleksandra Sikorska) Sejny gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM NR 11 (uczestnicy: Weronika Wróbel, Malwina Solska) Koszalin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 10 (uczestnicy: Klaudia Korbel, Marta Radelli) Bytom gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 11 (uczestnicy: Michał Mizak, Jakub Kaczmarek) Warszawa gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Interacyjnymi Im. Jana Pawła II w Siemiatyczach (uczestnicy: Ewelina Sawoniuk, Jakub Sidorowicz) Siemiatycze gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Gminne w Sianowie (uczestnicy: Renata Słota, Igor Walczak) Sianów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 im. Hugona Dionizego Steinhausa (uczestnicy: Paulina Kołodziej, Zuzanna Wiatkowska) Wrocław gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Dobrzeniu Wielkim (uczestnicy: Marcel Niemczyk, Jakub Malij) Dobrzeń Wielki gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. bł. O. St. Papczyńskiego (uczestnicy: Krystian Turek, Bartłomiej Potoczny) Podegrodzie gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im.Bohaterów Września (uczestnicy: Anna Kopeć, Iwona Gładysz) Szczucin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 (uczestnicy: Natalia Grabowska, Liwia Długołęcka) Ciechanów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Integracyjne (uczestnicy: Oliwia Borowska, Magdalena Zimna) Stargard Szczeciński gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 4 (uczestnicy: Wikoria Magiera, Emilia Tomaszewska) Rybnik gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Publiczne nr 1 (uczestnicy: Natalia Kazanowska, Karolina Hartman) Ostrów Mazowiecka gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Opatowie (uczestnicy: Paulina Bednarek, Monika Ceglarz) Opatów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 w Libiążu (uczestnicy: Kacper Kania, Aleksandra Bartosik) Libiąż gimnazjum zobacz »
Powiatowe Gimnazjum w Kętach (uczestnicy: Karolina Osińska, Monika Ogiegło) Kęty gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. Jana Pawła II (uczestnicy: Kacper Bonawenturski, Kamil Jankowski) Choceń gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Wierzbicy (uczestnicy: Paulina Roman, Patrycja Matysiak) Wierzbica-Osiedle gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum \"Dębinka\" (uczestnicy: Dominika RATAJCZAK, Wiktoria Kruszczyńska) Poznań gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubaniu (uczestnicy: Dariusz Sobczak, Bartłomiej Skarupski) Lubanie gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Częstochowie (uczestnicy: Karolina Wojtal, Miłosz Niemiro) Częstochowa gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Lubczy (uczestnicy: Konrad Tulik, Mateusz Trojan) Lubcza gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 28 w Toruniu (uczestnicy: Filip Bęben, Adam Wesołowski) Toruń gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 3 (uczestnicy: Mateusz Meszka, Sebastian Męcina) Skierniewice gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum \"Dębinka\" (uczestnicy: Zuzanna Grzybek, Weronika Wencel) Poznań gimnazjum zobacz »
Powiatowe Gimnazjum w Kętach (uczestnicy: Karolina Tlałka, Daria Dwornik) Kęty gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 4 (uczestnicy: Emilia Pawleta, Magdalena Piórkowska) Rybnik gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 w Radoryżu Kościelnym (uczestnicy: Justyna Strzyżewska, Patrycja Prokopek) Radoryż Kościelny gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 3 w Żywcu (uczestnicy: Paweł Skalski, Jakub Kachel) Żywiec gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 6 (uczestnicy: Anna Puścian, Karolina Białecka) Biała Podlaska gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II (uczestnicy: Aleksandra Michalska, Michał Kozłowski) Polkowice gimnazjum zobacz »
zespół szkól w Cieszacinie wielkim - gimnazjum (uczestnicy: Klaudia Świętoniowska, Adrianna Sierpińska) Cieszacin Wielki gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Chełmcu (uczestnicy: Natalia Leśniak, Wioleta Zawiślan) Chełmiec gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Karlinie (uczestnicy: Aleksandra Abbas, Katarzyna Kolbusz) Karlino gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. dr. P. Kowalika (uczestnicy: Patrycja Głusiec, Katarzyna Pisarek) Gołańcz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Brzeziej Łące (uczestnicy: Kaja Udyrysz, Klaudyna Tarocińska) Brzezia Łąka gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM W NARATOWIE (uczestnicy: Hubert Kasprzak, Patrycja Frankowska) Naratów gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Suszu (uczestnicy: Weronika Fabiańska, Daria Tomaszewska) Susz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 w Łapach (uczestnicy: Aleksandra Perkowska, Jakub Łuczaj) Łapy gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 3 (uczestnicy: Kamil Koch, Maciej Białkowski) Skierniewice gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM W SUCHEDNIOWIE (uczestnicy: Kamila Pirot, Gabriela Ledwójcik) Suchedniów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 (uczestnicy: Wiktoria Prętkiewicz, Aleksandra Pelowska) Skarżysko-Kamienna gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 w Zawierciu (uczestnicy: Kacper Żarski, Aleksander Wyderka) Zawiercie gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Kłóbce (uczestnicy: Katarzyna Jasińska, Natalia Deska) Kłóbka gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Oświatowego \"Edukacja\" (uczestnicy: Mikołaj Popieluch, Agnieszka Szymańska) Łódź gimnazjum zobacz »
SPOŁECZNE GIMNAZJUM W DŹWIRZYNIE (uczestnicy: Natalia Podsiadły, Klaudia Zbytnik) Dźwirzyno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Grabowie (uczestnicy: Dominik Malinowski, Sebastian Pęcherzewski) Grabów gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Sara Sroczyńska, Mateusz Wróbel) Drezdenko gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Chełmcu (uczestnicy: Karol Tokarz, Weronika Baka) Chełmiec gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej (uczestnicy: Klaudia Abucewicz, Cezary Przygodzki) Pruszków gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Starym Kurowie (uczestnicy: Agata Chęcińska, Aleksandra Sikora) Stare Kurowo gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 9 (uczestnicy: Sandra Stadnik, Dominika Sadowska) Gorzów Wielkopolski gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Dębowcu (uczestnicy: Paweł Hałgas, Dominik Jarco) Dębowiec gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM (uczestnicy: Joanna Pisching, Aleksandra Cieńciała) Siechnice gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Burzeninie (uczestnicy: Martyna Szczuko, Klaudia Kurowska) Burzenin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 w Gdańsku (uczestnicy: Ksawery Hajdamowicz, Tomasz Radtke) Gdańsk gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 8 im. Tadeusza Kościuszki (uczestnicy: Nicole Wawrzyniak, Wojciech Jankowski) Łódź gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Jasienicy Rosielnej (uczestnicy: Kinga Wolańska, Gabriela Gurgacz) Jasienica Rosielna gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Jasienicy Rosielnej (uczestnicy: Aleksandra Szarek, Oliwia Gerlach) Jasienica Rosielna gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Jasienicy Rosielnej (uczestnicy: Gabriela Mazur, Arleta Mateja) Jasienica Rosielna gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Jasienicy Rosielnej (uczestnicy: Liliana Brach, Marlena Cwynar) Jasienica Rosielna gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum (uczestnicy: Mariola Cudna, Klaudia Grodkowska) Strachówka gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 10 (uczestnicy: Patryk Tarara, Borys Urbańczyk) Bytom gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II (uczestnicy: Test Test, Test 2 Test 2) Banie gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Chełmcu (uczestnicy: Wioletta Janór, Paweł Popardowski) Chełmiec gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Modlnej (uczestnicy: Ewelina Zarembska, Milena Wójcik) Modlna gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Julia Szuman, Katarzyna Śmiechowska) Włocławek gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich (uczestnicy: Paweł Pazdej, Marcelina Tobys) Lwówek gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Emilia Gabrielczyk, Adrianna Chodubska) Działdowo gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Zespole Szkół w Solcy Wielkiej (uczestnicy: Joanna Pielesiak, Urszula Kałuzińska) Solca Wielka gimnazjum zobacz »
Gimnazjum (uczestnicy: Kamil Brzostowski, Monika Kudyba) Świeradów Zdrój gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 w Łapach (uczestnicy: Karol Szafarski, Karolina Gołaszewska) Łapy gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum (uczestnicy: Zuzanna Kostrzewska, Ilona Lewicz) Świdwin gimnazjum zobacz »
Powiatowe Gimnazjum w Kętach (uczestnicy: Sylwia Harnik, Klaudia Tlałka) Kęty gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej (uczestnicy: Bartosz Winiarski, Mateusz Sobiech) Pruszków gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 5 (uczestnicy: Radosław Bogusz, Wojciech Giecołd) Koszalin gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Szydłowcu (uczestnicy: Rafał Nojek, Paweł Bednarczyk) Szydłowiec gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 (uczestnicy: Tomasz Olszewski, Klaudia Latkowska) Zielona Góra gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 6 (uczestnicy: Bartłomiej Dębski, Mateusz Woch) Wrocław gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM NR 18 (uczestnicy: Joanna Kornatowska, Joanna Jaruszewicz) Gdynia gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Oświatowego \"Edukacja\" (uczestnicy: Kasia Kostka, Malgorzata Prociow) Łódź gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Oświatowego \"Edukacja\" (uczestnicy: Andrzej Perlinski, Magdalena Kozłowska) Łódź gimnazjum zobacz »
Gimnazjum im Mikołaja Kopernika w Słupcy (uczestnicy: Wiktoria Kanicka, Daria Pokorska) Słupca gimnazjum zobacz »
Gimnazjum (uczestnicy: Weronika Banach, Kamil Bonas) Pomiechówek gimnazjum zobacz »
ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJUM NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI CZERNIN UL.DONIMIRSKICH 19 82-400 SZTUM (uczestnicy: Karolina Stolska, Edyta Horzempa) Czernin gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 5 (uczestnicy: Kacper Truszczyński, Paweł Wołowik) Biała Podlaska gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach (uczestnicy: Natalia Pawłowska, Natalia Karaś) Pionki gimnazjum zobacz »
Powiatowe Gimnazjum w Kętach (uczestnicy: Klaudia Stawowy, Karolina Mizera) Kęty gimnazjum zobacz »
Gimnazjum (uczestnicy: Maria Salawa, Katarzyna Mandziej) Świeradów Zdrój gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomsku (uczestnicy: Anna Szewców, Martyna Kałkusińska) Radomsko gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Nawojowej (uczestnicy: Przemysław Pierzchała, Józef Nieć ) Nawojowa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr1 w Lidzbarku Warmińskim (uczestnicy: Paulina ` Kot, Martyna Pieczułajtis) Lidzbark Warmiński gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 16 (uczestnicy: Jakub Woźnicki, Maciej Duchnowski) Gdańsk gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 4 w Kościanie (uczestnicy: Daria Gruszka, Klaudia Kaczmarek) Kościan gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum (uczestnicy: Anna Górzyńska, Joanna Barczykowska) Trzebiatów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Zespole Szkół (uczestnicy: Patryk Cyrek, Samanta Litwin) Jasionka gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Weronika Olesińśka, Martyna Stemplewska) Czeladź gimnazjum zobacz »
Zespół Szkół Miejskich Nr 3-Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle (uczestnicy: Paweł Romanek, Michał Wiśniewski) Jasło gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 6 (uczestnicy: Paulina Głód, Alicja Bargieł) Dąbrowa Górnicza gimnazjum zobacz »
Zespół Szkół Miejskich Nr 3-Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle (uczestnicy: Monika Ryba, Natalia Socha) Jasło gimnazjum zobacz »
Zespół Szkół Miejskich Nr 3-Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle (uczestnicy: Aleksandra Krupa, Aleksandra Szot) Jasło gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 11 (uczestnicy: Weronika Szramek, Martyna Kasprzyk) Tychy gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Dydni (uczestnicy: Natalia Pocałuń, Patrycja Czopor) Dydnia gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Lwowskich (uczestnicy: Patrycja Malec, Agata Fus) Tomaszów Lubelski gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 z oddziałami dwujęzycznymi (uczestnicy: Martyna Milczewska , Raffaella Jarzembowska) Szprotawa gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 w Stargardzie Szczecińskim (uczestnicy: Weronika Łuniewska, Jagoda Ćwirta) Stargard Szczeciński gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 7 w Bełku (uczestnicy: Aleksandra Skrabel, Jonasz Chudzik) Bełk gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Suszu (uczestnicy: Magdalena Michałowska, Julia Kierska) Susz gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 im. Józefa Płsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim (uczestnicy: Joanna Staszewska, Katarzyna Jedyk) Tomaszów Mazowiecki gimnazjum zobacz »
GMINNE GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI (uczestnicy: Weronika Janosz, Wojciech Stol) Bojszowy gimnazjum zobacz »
Miejskie Gimnazjum Nr 4 (uczestnicy: Dominika Hickiewicz, Gustaw Dłużak) Oświęcim gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Ostrowach (uczestnicy: Patrycja Kowalik, Sebastian Krawczyk) Ostrowy gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 6 (uczestnicy: Krystian Sawicki, Bartosz Halla) Wałbrzych gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II (uczestnicy: Agata Sienkiewicz, Paulina Antos) Polkowice gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM (uczestnicy: Dominika Kowalska, Joanna Pasek) Siechnice gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie (uczestnicy: Anna Machała, Tatiana Szatan) Złoczew gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Nr 2 w Goleniowie (uczestnicy: Daria Stojecka, Marta Grzesiak) Goleniów gimnazjum zobacz »
PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4 (uczestnicy: Marika Kucharska, Magdalena Swarzyńska) Zduńska Wola gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie (uczestnicy: Karolina Lis, Aleksandra Kosiara) Złoczew gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Oświatowego \"Edukacja\" (uczestnicy: Martha Zyner, Kathleen Grohs) Łódź gimnazjum zobacz »
GIMNAZJUM (uczestnicy: Dominika Czyżak, Marta Kudryk) Siechnice gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum im. Andrzeja Ruszkowskiego w Złoczewie (uczestnicy: Anna Dobiecka, Dominika Kosek) Złoczew gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Oświatowego \"Edukacja\" (uczestnicy: Rafał Reguła, Michał Roguz) Łódź gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Ewelina Jeleń, Weronika Dyszy) Czeladź gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 2 (uczestnicy: Olga Jóźwiak, Maria Głowienka) Kutno gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Bierutowie (uczestnicy: Anna Leśnierowska, Agnieszka Kaczorowska) Bierutów gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 48 (uczestnicy: Dawid Makuch, Kamil Tramś) Warszawa gimnazjum zobacz »
PUBLICZNE GIMNAZJUM (uczestnicy: Sylwia Styczyńska, Kamil Kowalczyk) Rogolin gimnazjum zobacz »
Katolickie Gimnazjum (uczestnicy: Anna Rożuk, Sebastian Ćwik) Szczecin gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach (uczestnicy: Kamila Gozdyra, Adrianna Sobol) Pionki gimnazjum zobacz »
Społeczne Gimnazjum (uczestnicy: Patrycja Furtak, Weronika Kulpa) Tarnobrzeg gimnazjum zobacz »
Zespół Szkół w Borkach Gimnazjum (uczestnicy: Bartłomiej Latoch, Mateusz Domański) Borki gimnazjum zobacz »
Gimnazjum Katolickie (uczestnicy: Magdalena Burkowska, Bartłomiej Zaremba) Stalowa Wola gimnazjum zobacz »
Gimnazjum (uczestnicy: Wiktoria Rybak, Paweł Zawis) Blachownia gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 3 w Świdnicy (uczestnicy: Angelika Jóźwiak, Aleksandra Wieczorek) Świdnica gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 1 (uczestnicy: Anna Lewandowska, Agnieszka Łazarowicz) Zawiercie gimnazjum zobacz »
Niepubliczne Gimnazjum (uczestnicy: Martyna Smoter, Zuzanna Leśniak) Piekiełko gimnazjum zobacz »
Gimnazjum nr 5 (uczestnicy: Filip Wrotecki, Dominik Figura) Konin gimnazjum zobacz »
Gimnazjum w Nowej Wsi (uczestnicy: Piotr Szczepańczyk, Anna Górska) Nowa Wieś gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Interacyjnymi Im. Jana Pawła II w Siemiatyczach (uczestnicy: Aleksandra Terpiłowska, Aleksandra Putko) Siemiatycze gimnazjum zobacz »
Publiczne Gimnazjum w Lubczy (uczestnicy: Katarzyna Trojan , Katarzyna Wnęk) Lubcza gimnazjum zobacz »
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Przeciszowie - Podlesiu (uczestnicy: Anna Kozak, Monika Wronka) Przeciszów zespół szkół zobacz »
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH (uczestnicy: Maria Bednarz, Anna Przybylska) Starogard Gdański zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku (uczestnicy: Martin Koj, Damian Kalus) Kluczbork zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Gimnazjalnych, Licealnych i Zawodowych w Byczynie (uczestnicy: Kornela Włach, Paweł Bryza) Byczyna zespół szkół zobacz »
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 8 (uczestnicy: Mateusz Gryczuk, Jakub Wykrętowicz) Gdańsk zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 77 (uczestnicy: Karolina Nestorowicz, Wiktoria Kozłowska) Warszawa zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (uczestnicy: Aneta Wilk, Aleksandra Liwa) Ruda Śląska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (uczestnicy: Karolina Tomaszewska, Lidia Soboska) Szadek zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 1 (uczestnicy: Hubert Smentek, Aleksander Gola) Nowy Dwór Gdański zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (uczestnicy: Beata Kiełbasa, Edyta Górska) Zakliczyn zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bielawie (uczestnicy: Dariusz Miller, Katarzyna Panek) Bielawa zespół szkół zobacz »
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny (uczestnicy: Klaudia Purgał, Patrycja Hernoga) Ręczno zespół szkół zobacz »
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny (uczestnicy: Wiktoria Kopacka, Julia Kowalska) Ręczno zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku (uczestnicy: Paula Prudziłowicz, Justyna Kruszewska) Mielnik zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 10 (uczestnicy: Fryderyka Szeszko, Wiktoria Lewandowska) Bydgoszcz zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Złotokłosie (uczestnicy: Kamila Konstancja Lis, Zofia Komosa) Złotokłos zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Nr 2 w Wyszkowie (uczestnicy: Paulina Kalinowska, Justyna Jaczewska) Wyszków zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół S.P. nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej (uczestnicy: Michał Bojęś, Jakub Mitka) Sucha Beskidzka zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie (uczestnicy: Karol Hopa, Aleksander Reiter) Żukowo zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych (uczestnicy: Klaudia Rozmus, Natalia Pyrzyńska) Żychlin zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 19 (uczestnicy: Krzysztof Czernecki, Magda Piotrkowska ) Łódź zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Porębie (uczestnicy: kinga mizera, joanna małota) Poręba zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Mstowie (uczestnicy: Monika Siwek, Justyna Staniec) Mstów zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (uczestnicy: Izabela Kucinska, Bartosz Nalikowski) Goleniów zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 77 (uczestnicy: Irena Gostkiewicz, Katarzyna Niemyjska) Warszawa zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Przeciszowie - Podlesiu (uczestnicy: Klaudia Szpiegla, Jakub Momot) Przeciszów zespół szkół zobacz »
ZESPÓŁ OŚWIATOWY W MYSŁOWIE (uczestnicy: Katarzyna Konieczna, Monika Chmura) Mysłów zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 1 (uczestnicy: Justyna Biłas, Kamila Misiura) Sanok zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Jaszczwi (uczestnicy: Dominika Twardzik, Paweł Nikody) Jaszczew zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak (uczestnicy: Dawid Krzysztofiak, Joanna Młodziejewska) Kołobrzeg zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Chemicznych (uczestnicy: Piotr Wieczorek, Karolina Wicher) Włocławek zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II (uczestnicy: Barbara Maślaniec, Karolina Kurdyś) Niepołomice zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Mstowie (uczestnicy: Kornelia Zgrzebna, Wiktoria Wychowaniec) Mstów zespół szkół zobacz »
Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących (uczestnicy: Piotr Walker, Jakub Szuba) Chorzów zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Wierzbicy (uczestnicy: Paweł Seroka, Patrycja Roman) Wierzbica-Osiedle zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Pionkach (uczestnicy: Łukasz Cukrowicz , Patrycja Całczyńska ) Pionki zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika (uczestnicy: Wiktoria Zagórska-Strzelec, Paweł Skowroński) Kielce zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół im. St. Staszica (uczestnicy: Oskar Kwasiński, Maciej Stafski) Piła zespół szkół zobacz »
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH (uczestnicy: Klaudia Mikołajczyk, Zuzanna Bandurska) Ostróda zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (uczestnicy: Katarzyna Hamziuk, Natalia Gwardiak) Mysłakowice zespół szkół zobacz »
Zespół Placówek Oświatowych (uczestnicy: Marta Telenda, Magdalena Wrzosek) Lubień Kujawski zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Publicznych nr 2 - Narciarska Szkoła Sportowa (uczestnicy: Adam Steciuk, Kacper Szpotański) Ustrzyki Dolne zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Pionkach (uczestnicy: Emilia Styś, Marta Kamela) Pionki zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Paulina Mielewczyk, Martyna Lejk) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Amelia Labuda, Martyna Mejna) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Bartosz Neumiler, Wojciech Dobek) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Oliwia Jelińska, Kornelia Okuniewska) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Rozalia Wenta, Klaudia Szczypior) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w Kętach (uczestnicy: Anna Konior, Zuzanna Śmiech) Kęty zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Kamila Brzeska, Magdalena Bigus ) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (uczestnicy: Daria Cieślak, Konrad Sidor) Nowogard zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Roztoce (uczestnicy: Jakub Zawadzki, Katarzyna Nakoneczna) Roztoka zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Natalia Bladowska, Agata Szczypior) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu (uczestnicy: Kinga Pikos, Katarzyna Marek) Koniecpol zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Karol Ziegert, Tomasz Krefta ) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 4 w Kościanie (uczestnicy: Martyna Gruszka, Arek Buchowski) Kościan zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Robert Wenta, Adriana Neumiler) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Siewierzu (uczestnicy: Aleksandra Majchrzak, Agnieszka Rychter) Siewierz zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej (uczestnicy: Elżbieta Lejk, Ewelina Pawelczyk) Kamienica Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka (uczestnicy: Dominika Lisikiewicz , Damian Duma) Grębów zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 1 (uczestnicy: Elżbieta Chabko, Sandra Lorenc) Sanok zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Solcy Wielkiej (uczestnicy: Urszula Kałuzińska, Joanna Pielesiak) Solca Wielka zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Pietrzykowicach (uczestnicy: EWA GANCARCZYK, Łucja Wiewióra) Pietrzykowice zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Wierzbicy (uczestnicy: Katarzyna Połajdowicz, Joanna Wnętrzak) Wierzbica-Osiedle zespół szkół zobacz »
Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w Kętach (uczestnicy: Anna Januszyk, Agata Pukowiec) Kęty zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 (uczestnicy: Zuzanna Cieniawska, Dominika Matyja) Bytom zespół szkół zobacz »
Kolegium Edukacyjne Poznańskiego Stowarzyszenia Oświatowego, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Gimnazjum \"Dębinka\" (uczestnicy: Adrianna Paluszkiewicz, Zofia Kaczmarek) Poznań zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół (uczestnicy: Martyna Madej, Pamela Łaźniewska) Dobiegniew zespół szkół zobacz »
Kolegium Edukacyjne Poznańskiego Stowarzyszenia Oświatowego, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Gimnazjum \"Dębinka\" (uczestnicy: Jacek Jankowiak, Maria Maćkowiak) Poznań zespół szkół zobacz »
Kolegium Edukacyjne Poznańskiego Stowarzyszenia Oświatowego, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 i Gimnazjum \"Dębinka\" (uczestnicy: Dominika Kościelniak, Wojciech Pierzchalski) Poznań zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Turku (uczestnicy: Sylwia Powązka, Kamil Fret) Turek zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Ziemi Gostyńskiej w Gostyniu (uczestnicy: Aleksandra Nyc, Anna Walewska) Gostyń zespół szkół zobacz »
ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH W IWONICZU-ZDROJU (uczestnicy: Justyna Duda, Aleksandra Stachowicz) Iwonicz-Zdrój zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opocznie (uczestnicy: Karolina Kmita, Angelika Mizera) Opoczno zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opocznie (uczestnicy: Patrycja Antos, Martyna Jasion) Opoczno zespół szkół zobacz »
ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNO-HOTELARSKICH W IWONICZU-ZDROJU (uczestnicy: Agata Biedroń, Dominika Baran) Iwonicz-Zdrój zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy (uczestnicy: Marta Sznarbach, Joanna Świecik) Nidzica zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Salezjańskich (uczestnicy: Stanisław Kowalczyk, Jakub Otręba) Kraków zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr2 im. Jana Pawła II w Rykach (uczestnicy: Lidia Kisiel, Katarzyna Wątur) Ryki zespół szkół zobacz »
Powiatowy Zespół Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w Kętach (uczestnicy: Karolina Marczak, Aleksandra Kobiałka) Kęty zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 8 (uczestnicy: Anna Jaworska, Karolina Nawrocka) Szczecin zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieruszowie (uczestnicy: Martyna Świeściak, Kamil Zarych) Wieruszów zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Mechanicznych (uczestnicy: Natalia Markowska, Magda Turowska) Gorzów Wielkopolski zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Kleosinie (uczestnicy: Marcin Pisański, Gabriela Stepaniuk) Kleosin zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Zawodowych (uczestnicy: Mikołaj Kosowicz, Dawid Szpruta) Gostyń zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych (uczestnicy: Hanna Kotłowska, Justyna Czoska) Gdynia zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego (uczestnicy: Jakub Piankowski, Fabian Kosznik) Bolesławowo zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Nr 1 (uczestnicy: Mateusz Rucioch, Marcin Szczechowicz) Zbąszyń zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle (uczestnicy: Angelika Mlicka, Dominika Gustek) Jasło zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim (uczestnicy: OLAF POMAZANY, PATRYCJA BANASZKIEWICZ) Ośno Lubuskie zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku (uczestnicy: Karolina Grzybowska, Patrycja Borkowska) Włocławek zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół nr 1 (uczestnicy: Patryk Mukosiej, Katarzyna Nadolna) Pisz zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Przysietnicy (uczestnicy: Patrycja Citak, Dominika Majerska) Przysietnica zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Chojnie (uczestnicy: Patrycja Zawalska, Jacek Szopik) Chojna zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Nr 3 (uczestnicy: Magdalena Matras, Sylwia Kozłowska) Zabrze zespół szkół zobacz »
Zespół Placówek Oświatowych (uczestnicy: Katarzyna Seklecka , Magdalena Arkita ) Lubień Kujawski zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak (uczestnicy: Żaneta Kornecka, Anna Koruc) Kołobrzeg zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Pionkach (uczestnicy: Karolina Kacperczyk, Hubert Czerniak) Pionki zespół szkół zobacz »
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie (uczestnicy: Wiktoria Biel, Nikodem Kubisz) Zakliczyn zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Sióstr Urszulanek SJK (uczestnicy: Julia Jęch, Izabela Mizgajska) Pniewy zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Lubyczy Królewskiej (uczestnicy: Magdalena Malec, Joanna Mielniczek) Lubycza Królewska zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół Licealnych (uczestnicy: Andżelika Paładiczuk, Patrycja Urban) Leżajsk zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Lubani (uczestnicy: Izabela Bednarek, Ewelina Muranowicz) Lubania zespół szkół zobacz »
Zespół Szkół w Lubani (uczestnicy: Nikola Matysiak, Karol Chałupka) Lubania zespół szkół zobacz »